top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תHila Cole Interior Design

מעצבת פנים בשרון


מעצבת פנים בשרון - זה מה שמזל חפשה באינטרנט כאשר חפשה מעצבת פנים לעצב את ביתה בקריית השרון. מאז עברו להן שנתיים שבהן כבר עיצבתי את הדירה של הבן של מזל ואת הדירה של האחות של כלתה. בקיצור, הפכתי למעצבת הבית של המשפחה ואם יורשה לי לומר חלק מהמשפחה.

מזל ובעלה קנו את הדירה לפני מספר שנים אך גרו במושב בדרום (אגב, גם את הבית שלהם במושב עיצבתי לאחר המכירה - איזה מזל יש לי) ולפני שנתיים גמלה בהם ההחלטה לעבור ליד הילדים לנתניה. כמובן, שהם רצו לבצע התאמות שונות בבית ולשבור קירות וגם הם כמו כולם, לא היו בטוחים אם צריך אדריכל או לא עבור שבירת הקירות. אז תנו לי לחדד את הדברים: אדריכלית צריך רק עבור בנייה של מבנה חדש או תוספת למבנה קיים. כל שינוי בתוך הבית אינו מצריך אדריכל. כמובן, שמאוד כדאי לעבוד עם מעצבת בעלת נסיון בתכנון.

טוב, בואו נחזור לסיפור שלנו. שפגשתי את מזל זו היתה אהבה ממבט ראשון, מזל מלאת אנרגיה, דעתנית, יודעת מה היא רוצה אבל גם סבלנית, קשובה וחמה. היא רצתה מטבח חדש, להגדיל את החלל המרכזי, להגדיל את חדר השינה וליצור סוויטת הורים נעימה. היא רצתה ליצור חציצה בין המרפסות (היתה חציצה נמוכה יחסית) לפרק את המקלחות, להחליף ריצוף בכל הבית,נגרות בכל הבית וטיפול בתאורה. בקיצור, לפרק את הבית ולהתחיל מחדש!

לפני....

מתחילים באחרי....


את המטבח פירקנו ותכננו מטבח חדש עם אי בשני גבהים שישמש כמקום איחסון ומשטח עבודה מצד המטבח ודלפק אכילה בגובה סטנדרטי בצידו השני - חייב להתאים לנכדים :)את התאורה תכננו בקו אפס עם התקרה. מעל האי, תאורת לד בצורות, על מנת לייצר יופי, תאורה חזקה ומרכז למטבח. ובנוסף, קווי לד ישרים על מנת לייצר תאורה חזקה מעל משטחי העבודה.


נישות מעץ אלון טבעי תוכננו במטבח, בדומה לדלפק האכילה על מנת ליצור שייכות ולחמם את המטבח עם צבעיו האפורים וכמובן, כאלמנט דקורטיבי ופרקטי ליצירת מידוף לאקססוריז.את קיר פינת האוכל חיפינו בטפט מדהים דמוי חלודה וטורקיז בהתאמה לאבן המדהימה שאהובה על בעלי הבית (אגב, גם אצלי במשרד יש עכשיו אבן כזו מתנה שקיבלתי :)

המנורה המרכזית בפינת האוכל שומרת על קו תאורת הצינורות בבית אך במקרה הזה הצבע הותאם לפינת האוכל והצינורות הצפים מיצרים תאורה מקסימה דמויית ציפורים עפות.
חדר שינה אחד פירקנו לחלוטין וניצלנו את השטח שלו על מנת להגדיל את חדר השינה מצד אחד ואת החלל המרכזי מצד שני.

את קיר הסלון חיפינו באריחים שחורים בגובה 3 מטר רוחב 1.20 והוספנו נגרות ווילונות רכים ולבנים על מנת לחמם את האווירה. טאצאפ נוסף גם דקורטיבי וגם פרקטי הוא תכנון המשרביה המתכתית שחוצצת בין הסלון ומסדרון חדרי השינה. תאורה דמויית צינורות שחורים יורדים מהתקרה על מנת להאיר את כל היופי הזה.

בחדר השינה עיצבנו סוויטת הורים מוקפת נגרות: מימין ארון קיר עם ידיות אינטגרליות מעוצבות. המיטה, ראש המיטה, שידות הצד ושידת איחסון לאורך הקיר תוכננו להתאים במדיוק לחדר. תקרה צפה מגבס יצרה מקום עבור מסילות הוילונות הרכים והלבנים שמכניסים אווירה של נעימות ורוגע לחדר השינה.


התאורה מתחלקת לארבע חלקים:

תאורה מרכזית חזקה בקו אפס עם הגבס בתקרה.

תאורה היורדת מהתקרה כמנורות צד/קריאה דמוי בטון.

תאורת אווירה בהיקף התקרה הצפה.

תאורה דקורטיבית פרקטית בדמוי צינורות קצרים ולבנים מעל לשידת האיחסון.

את הטלויזיה רצינו נקייה מכל חוט ומכשיר ולכן יצרנו בליטת גבס וכך נוצר מראה סטרילי ונקי.

את הקיר שמפריד בין שתי המרפסות הגבהנו עד לתקרה, חיפינו בבריקים וסידרנו תאורה מדליקה. שני מרכזי ישיבה תוכננו: האחת לאכילה דמויית פינת אוכל והשנייה לישיבה ואירוח דמויית סלון.לשאלות על הפרוייקט (חומרים/חנויות) או כל שאלה שקשורה לפרוייקט עתידי/עכשיוי שלכם אפשר להשאיר שאלה בהערות מטה או בווטסאפ 054-2323126 הילה

#מעצבתפניםבשרון #עיצובפנים #עיצובהמטבח #וילונות #טפטים #איבמטבח #תאורה #נישותמעץ #קירמקרמיקהשחורה #גופיתאורה #משרבייה #מנורותצינור #נגרותאישית #עיצובמרפסתהדירה

צפייה 10 תגובות
bottom of page