חיפוש
  • Hila Cole Interior Design

החלון שחלם על ספסל


שני דברים אהבתי מאז ומעולם: עיצוב פנים ולקרוא ספרים. אני אוהבת לקרוא רומנים היסטוריים, ספרי היסטוריה, ספרי מידע על בודהיזם, דתות שונות וכן, גם אני חוטאת ו"קוראת" את החוברת של איקאה.

שאני מדמיינת אותי קוראת ספר זה לעולם יהיה במקום נעים. הוא צריך להיות נוח, כירבולי כזה וכמובן, שתוספת נוף מדהים ואור טבעי זה בונוס. השילוב של כל הדברים הביא אותי לאחת האהבות הגדולות שלי בעיצוב פנים, שילוב של פרקטיקה עם נוחות, ספסל מתחת לחלון.

במידה והחלון תוכנן מראש כך שנוצרת נישה לספסל, זה נפלא, אבל גם אם לא, ניתן לנצל חללים מסויימים ליצירת ספסל חלון.

להלן כמה דוגמאות מרחבי הרשת:


נישת חלון שהפכה לפינת קריאה

נישת חלון שהפכה לפינת קריאה. שני הקירות חוברו ע"י נגרות שיצרה שלושה פתחים לאיחסון ספרים וחפצים דקורטיבים. עיצוב הפנים נועד לשרת שתי מטרות: הפרקטית - איחסון ואיזור קריאה נעים. העיצובית - נקודה מעוצבת ראשונה בזמן העלייה במדרגות.


ספסל שיצר פינה נעימה ורצף במטבח

במטבח שבתמונה יצרו אזורי איחסון משני צידי החלון. מעצבת הפנים יצרה ספסל בחלון, שיצר גם רצף וגם איזור דקורטיבי.


ספסל בעיצוב כפרי - פריט עיצובי ופרקטי לפינת האוכל

קודם כל, אני מאוהבת קשות בתמונה הזאת. הרעיון פשוט ומקסים. לאורך חלון ארוך בפינת האוכל הקטנה, הצופה אל המטבח יצרו ספסל ארוך שמשתלב עם העיצוב וכמובן, מהווה את איזור הישיבה לאורך שולחן פינת האוכל.


פינת ישיבה מקסימה שנבנתה בנישה

מאוהבת שנית! מודה ומתוודה, יש לי פטיש מטורף לספסלים, חלונות גדולים, חצר ירוקה ואור טבעי. נישה מקסימה שיצרו על ידי ספסל עץ, ריפוד וכריות נוי. תוספת שני שולחנות קטנים לאירוח מאפשרים גישה נוחה לספסל.

בתמונות למעלה: משמאל - בהמשך למטבח (לא נראה בתמונה) יצרו ספסל פונקציונאלי עם מגירות בשליפה כפולה. מימין - בחדר שינה עם תקרה מאוד גבוה שילבו עץ וצבע לבן. יצרו ספסל לחלון עם מדפים לספרים. את צדדי הספסל הפכו למקומות איחסון.

#ספסלבחלון #ספסל #ספסליםבנישותבחדרים #ספסלקריאה #עיצובפנים #איקאה #נישהלספסל #נישתחלון #איחסון #איזורקריאה #מעצבתהפנים #ספסלעץ

1,061 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול