top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תHila Cole Interior Design

הבית בלב נתניהבזמן האחרון אני אוהבת להכניס בראשית כל פרסום/פוסט שלי את מה שהלקוחות כתבו לי. זה גם מרגש כמובן וגם נותן איזו הצצה אינטימית לעולם שלהם שמתחבר להצצה האינטימית אל תוך הבית שלהם. אז הנה מה שכתבה אבלין המקסימה והאהובה:

"הילה יקרה, מההיכרות הראשונית שלנו איתך הייתה לנו כימיה. שידרת ביטחון ורוגע וידעת בדיוק מה מתאים לנו ולאופי של הבית. אהבנו את אותו הסגנון ואותם הצבעים... עזרת לנו וכיוונת אותנו בצורה מאוד מדויקת לכל עיצוב ולכל פריט בבית. ידעת גם להרגיע חששות ופחדים בהיותי פרפקציוניסטית.. ליווית אותנו בכל התהליך והיית קשובה לאורך כל הדרך. התוצאה הייתה מושלמת!!!!! נהנים היום לחיות בתוך היצירה המקסימה!! תמשיכי להיות כמו שאת ובהצלחה וכיף גדול לכל מי שיזכה בך. תודה רבה, אבלין".


האמת היא כזו – אני אוהבת אנשים אמיתיים. אני אוהבת להתחבר לאנשים שאני יכולה להיפתח בפניהם כפי שהם יכולים להיפתח בפניי. אי מאמינה שדרך הפתיחות הזו הבלתי מסויגת, דרך השיתוף אוכל להצליח ולעשות משהו פורה באמת. בואו נודה על האמת – אין לי אפשרות ליצור רעיונות פורצי דרך, אני לא הולכת כנראה לשנות בגלגול הזה סדרי עולם. אני מאוד רוצה להכניס את היכולות שלי לבתים של האנשים, הייתי מאוד רוצה את החופש ליצור כל שעולה על רוחי ובתקציב בלתי מוגבל, אבל זה לא קורה. לרוב האנשים התקציב הוא מוגבל, וגם אם יוצא לי לעצב בפרויקט מגדל יוקרה בלב תל אביב, גם אז זה עבור אנשים שהגיעו לשם מעיר אחרת, שרוצים לחוות את חווית מרכז תל אביב, וגם הם מאוד שקולים וחוששים בהבעת עיצוב יוצא דופן ומעדיפים להישאר ככל האפשר עם הטוב והמוכר.

אני בהחלט אנסה מאוד להדליק אותם, להוציא אותם מאזור הנוחות שלהם. אולי אצליח וזה יחזיק מעמד לכמה רגעים קטנים, אך הם בסוף פוחדים וחוזרים לאזור הידוע להם. אני מבינה אותם, זה הבית שלהם ורוב רובינו רוצים להרגיש בנוח בבית שלהם עם התה והעיתון והספרים הישנים – גם אם העיצוב הוא מאוד מודרני.


במקרה של אבלין ויוסי, זה היה יותר קל. הרצונות והבחירות שלי ושלהם התחברו יחד, וזרמנו בצורה מאוד טובה עם כל הרעיונות, הצבעים והחומרים. נכון שבכל בית שאני מתכננת ומעצבת יש איזשהו חלק שהלקוחות שלי לא מבינים בו, לא מבינים מהו ולא מבינים מה אני רוצה מהם. אבל אני תמיד מבטיחה להם שהם לא יצטערו כשהם יראו אותו על אמת. הם יהיו סופר מרוצים וישמחו מאוד. הם רק צריכים לסמוך עליי. אז הנה התמונות:מה בעצם רצינו לעשות? הבקשה הראשונה היתה ליצור פינת אוכל וסלון נפרד. הקיר הזה עם הנגרות והמשרביות שתכננתי לא היה קיים כלל ולא היה להם מקום לתלות טלויזיה. אני תמיד מנסה ליצור קיר מפריד מאוורר לטובת הטלויזיה, אבל פה גם יצרתי קיר שממשיך כ"גג" מעל פינת האוכל.

בעצם הקיר הזה יצר מחיצה אבל גם עניין רב, כי מכל זווית תראה משהו אחר חדש. כמובן שאת כל הריצוף החלפנו, חשמל, תאורה וכל הרהיטים. הזמנו ותלינו וילונות חדשים, סידרנו את הגינה ובעיקר הארנו את הבית שהיה מאוד חשוך ודומם.

מבט מכיוון הדלת למטבח היפה והאי המקסים שיושב על "שטיח" ריצוף מצוייר שניצב גם על קיר הכיריים בגאון


הסלון כולו סבב סביב הקיר אבל חשוב לומר שמהרגע הראשון היה חשוב לשלב את הציורים המדהימים של אבלין על קירות הבית. הציורים האלה נעשו לאחר מות בנה החייל שנהרג באחד הפיגועים הרצחניים ליד קניון השרון בנתניה בעת שחיכה לאוטובוס. בנה אהב לצלם וצילם תמונות מהממות. לאחר מותו היא אספה את הצילומים שלו והנציחה אותם בציורים. יש לה אוסף ציורים לא קטן והיה חשוב לשלב אותם בתהליך.


פינת האוכל והקיר מהצד השני:
חדר המדרגות עם האריחים המדהימים על הקיר שהשאיר אותנו פעורי פה כשראינו אותם, ומיד החלטנו שהם חייבים להיות על קיר המדרגות:
ואחרון חביב - שירותי האורחים, עם כיור נטילת הידיים הפצפון שמצאנו כדי להכניס בדיוק למקום:11 צפיות0 תגובות
bottom of page